Hans Hartung

354636

HANS HARTUNG (1904-1989): La Foudre pilots L´ Amien litografi, signerad och numrerad Hartung 37/90, 36x30 cm

Hans Hartung
Budhistorik (6 bud)
2268210
2268129
2 400
2268128
2262522
1 600
2256181

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.