John Börén olja

354629

JOHN BÖRÉN (1903-198): Modellstudie, signerad, olja på duk, ca 86X56 cm

Fack 6

John Börén olja

Budhistorik (8 bud)
2266554
1 400
2266552
1 300
2266551
2266549
2265338
700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.