Harald Lindberg

354625

HARALD LINDBERG (1904-1976): Porträtt, signerad och daterad Harald Lindberg 1956, med dedikation, blyerts, ca 25x17 cm

Fack 38

Harald Lindberg

Budhistorik

2016-01-19 kl 20:09
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.