Kabinettskåp

354624

KABINETTSKÅP med 7 lådor, 1900-tal, barockstil, lös benstållning, ek, beslag i mässing, höjd ca 140, 78x46 cm

Lös dekorbit, skador, sprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 4

Kabinettskåp

Budhistorik (14 bud)
2267187
2 800
2266491
2 600
2265696
2 400
2265269
2265267

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.