Johnny Friedlaender Hommage au Studio der Frühen

354622

JOHNNY FRIEDLAENDER (1912-1992), komposition, färgetsning, signerad och numrerad Friedlaender 53, 1/120, ca 46 x 38 cm

Rum 13

Budhistorik (4 bud)

2259936
600
2259933
550
2254673
500
2254672

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.