Skrivbordsuppsats

354618

SKRIVBORDSUPPSATS, nysilver, 1900-talets första hälft, Danmark, hamrad dekor, två bläckhorn i glas, dekor med motiv av fransk bulldog, stämplad MSR samt DTA, längd ca 30 cm

Bruksslitage

Diverse

Skrivbordsuppsats

Budhistorik (2 bud)

2267001
2264944

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.