Kopparkittel

354617

KITTEL med smideshänkel, 1800-tal koppar, höjd 31, diameter 53 cm

Skador

Diverse, Allmoge

Rum 12

Kopparkittel

Budhistorik (4 bud)

2266852
450
2266493
2266221
2255112

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.