Orientmatta

354616

ORIENTMATTA, old, Moud, mir boteh-mönster, ca 388x291 cm

Ställvis slitage, langetteringar med mindre lagningar

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (10 bud)
2276796
3 200
2276795
2276794
2 400
2271762
2268000

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.