Lada Vdovina oljemålning

354614

LADA VDOVINA (Ryssland 1965), komposition, olja på duk, signerad, 60 x 80 cm, a tergo daterad 1993

Oramad

Tavelvagn 16

Lada Vdovina oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2266779
2266134

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.