Lada Vdovina oljemålning

354613

LADA VDOVINA (Ryssland 1965), komposition, olja på duk, signerad, 60 x 80 cm, a tergo daterad 1993

Oramad

Tavelvagn 15

Lada Vdovina oljemålning

Budhistorik

2016-01-18 kl 15:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.