PG Thelander och Louise Ljubi Lidströmer

354606

PER GUNNAR THELANDER (född 1936) LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): Kompostion med fluga, signerad LL och Pg Thelander, färgetsning, bladmått ca 21x11 cm

Fack 38

Budhistorik (12 bud)
2267936
950
2267935
900
2267928
850
2255669
2267927

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.