Nanny Mulder

354605

NANNY MULDER (född 1948): Kvinna i vatten, signerad och daterad 86, akvarell, 50x38 cm

Fack 42

Nanny Mulder

Budhistorik

2016-01-19 kl 10:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.