Hillebard

354601

HILLEBARD, 1600-tal, bladformad spets, yxa med genombruten dekor, total längd 228 cm

skador korrosion

Vapen/Medaljer

Rum 11

Hillebard

Budhistorik (24 bud)
2273394
3 200
2270389
2270026
2 800
2270387
2 600
2270026
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.