Bent Holstein

354600

BENT HOLSTEIN (Danmark, född 1942): Desert Window, färglitografi signerade 1982, 54/100, 49x35 cm

Fack 42

Bent Holstein
Budhistorik (1 bud)

2268788
2016-01-19 16:58:09

2016-01-19 kl 17:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.