Terrin med lock Kina

354598

TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i emaljfärger, höjd 29, 35 x 25 cm

Flertal lagningar

Orientaliskt, Porslin

Rum 7

Terrin med lock Kina

Budhistorik (14 bud)
2266992
3 400
2266990
3 200
2266988
2266985
2 800
2266934
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.