Lars Gynning

354597

LARS GYNNING (född 1920): ''Wimbledon'', signerad och daterad 1980, 75/180, färglitografi, ca 28x20 cm

Lars Gynning
Budhistorik (2 bud)

2268131
2267876

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.