Lena Cronqvist

354595

LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad, etsning, 49/150, 29x33 cm

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Fack 4

Lena Cronqvist
Budhistorik (3 bud)

2268678
500
2265836
2264653

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.