Fåtöljer i vinrött läder

354589

FÅTÖLJER, 1 par, vinrött läder, 1900-talets andra hälft, på hjul, höjd ca 46 cm

Slitage, en med skador på lädret

Rum 3

Fåtöljer i vinrött läder

Budhistorik (18 bud)
2267251
1 600
2264096
2267250
1 400
2264096
1 300
2267249

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.