Ram

354586

RAM / SPEGEL, omkring 1900, rikt träskuren dekor, bemålad och bronserad, ca 54x50 cm

Slitage, skador, lös del

Ändringar/tillägg
Lös del meföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Diverse, Konst

Rum 8

Ram

Budhistorik (10 bud)
2259760
2256737
950
2259757
950
2256737
900
2254562
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.