Snabelkanna kaffekvarn mm.

354582

SNABELKANNA, KÄRL, KAFFEKVARN, mm. gulmetall, delvis med dekor, en kopp med spår av förgyllning, höjd ca 4-32 cm

Några föremål med skador, rökpipa saknar delar

Diverse

Monter 26

Snabelkanna kaffekvarn mm.

Budhistorik (12 bud)
2276933
850
2276934
2276933
750
2276931
700
2276913
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.