Takkrona med prismor

354578

TAKKRONA med prismor, 1900-talets slut, stomme i förgylld metall, höjd ca 48 cm

Belysning, Taklampor

Rum 5

Takkrona med prismor
Budhistorik (5 bud)
2264987
2254508
2254508
850
2264986
2254508

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.