Takkrona med prismor

354575

TAKKRONA med prismor, för 6 ljus, 1900-talets slut, stomme i förgylld metall, olikslipade prsmor, höjd 60

Belysning, Taklampor

Rum 5

Takkrona med prismor
Budhistorik (15 bud)
2264766
2 400
2262449
2254502
2261261
2254502
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.