Bertil Wahlberg oljemålning

354568

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Kvinna med katt, olja på duk, signerad och daterad Wahlberg 54, 71 x 37 cm

Fack 24

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (27 bud)
2268519
2 400
2268517
2268514
2268516
1 900
2268514
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.