Annabella Preisler Carlander

354567

ANNABELLA PREISLER-CARLANDER, "M.S.M", olja på duk, monogramsignerad AC, 73 x 54 cm

Fack 18

Annabella Preisler Carlander

Budhistorik (18 bud)
2269376
1 700
2267957
1 600
2269370
2267957
1 300
2269091

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.