Peter Dahl litografi

354565

PETER DAHL (född 1934): Dansen, färglitografi, pt, signerad och daterad Peter Dahl 79, bladmått ca 66 x 50 cm

Tavelvagn 6

Peter Dahl litografi

Budhistorik (10 bud)
2268162
2 800
2267025
2 600
2268158
2 400
2267025
2268135

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.