Sven Ahlgren oljemålning

354563

SVEN AHLGREN (1922-1997), Morgon i hamn, olja på pannå, signerad och daterad Ahlgren 61, ca 15 x 38 cm

Fack 14

Sven Ahlgren oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2267558
2016-01-18 22:04:38

2016-01-19 kl 12:28
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.