Oljemålning stilleben

354562

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Stilleben med kniv och citrusfrukter, signerad Olare, olja på pannå, ca 21 x 37 cm

Fack 11

Oljemålning stilleben
Budhistorik (1 bud)

2268263
2016-01-19 12:11:57

2016-01-19 kl 20:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.