Bertil Wahlberg oljemålning

354552

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Stadsmotiv, olja på duk,. signerad Wahlberg, ca 20 x 40 cm

Fack 32

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik

2016-01-18 kl 20:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.