Erik Kylberg

354548

ERIK KYLBERG (1882-1947): Klippor, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad och daterad E Kylberg -50, ca 21 x 26 cm

Fack 23

Erik Kylberg

Budhistorik (3 bud)

2255382
2265862
2255382

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.