Erik Kylberg

354545

ERIK KYLBERG (1882-1947): Figur i hamn, olja på duk uppfodrad på pannå, signerad E Kylberg, ca 28 x 22 cm

Fack 53

Erik Kylberg

Budhistorik (5 bud)
2266575
500
2266253
450
2266248
2265814
2259137

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.