Linn Fernström

354544

LINN FERNSTRÖM (född 1974), Flicka och apa, blyerts, signerad och daterad a tergo Linn Fernström 2003, ca 30 x 21 cm

Konst, Teckningar, Nutida, Måleri

Rum 21

Linn Fernström

Budhistorik (13 bud)
2267024
7 200
2262211
7 000
2262211
6 800
2266423
6 600
2262211
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.