Olle Carlström oljemålning

354541

OLLE CARLSTRÖM (född 1920): "Blixtnedslaget", olja på duk, signerad, 46 x 38 cm

Tavelvagn 5

Olle Carlström oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2260309
2016-01-14 21:00:04

2016-01-18 kl 14:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.