Louise Ljubi Lidströmer

354540

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): "Det är inte möjligt", olja på duk, signerad Ljubi, 50 x 48 cm

Tavelvagn 3

Louise Ljubi Lidströmer

Budhistorik (11 bud)
2265842
750
2265686
700
2264569
650
2260308
600
2264568
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.