Erik Dietman

354539

ERIK DIETMAN (1937-2002): "Se mäster Semester", färglitografi, signerad Erik Dietman, 61/75, ca 44 x 60 cm

Tavelvagn 32

Erik Dietman

Budhistorik (10 bud)
2265671
750
2265550
700
2265670
650
2265550
600
2265669
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.