Igge Karlsson

354537

IGGE KARLSSON (född 1932): Landskap med vit fasad, olja på duk, signerad och daterad Igge K -61, ca 49 x 62 cm

Tavelvagn 5

Igge Karlsson

Budhistorik (19 bud)
2267165
1 300
2266407
2266410
2266407
2266408
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.