Louise Ljubi Lidströmer

354536

LOUISE LJUBI LIDSTRÖMER (född 1948): "Lustgården", akvarell, signerad Ljubi, 74 x 54 cm

Louise Ljubi Lidströmer

Budhistorik (18 bud)
2266124
2266249
2266124
2266113
950
2265633
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.