Elis Ryberg färglitografi

354532

ELIS RYBERG (1919-1985): Skansen, Stockholm, signerad Elis Ryberg, 191/300, färglitografi, ca 46 x 55 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Tavelvagn 6

Elis Ryberg färglitografi
Budhistorik (5 bud)
2265928
500
2265807
450
2265286
2256781
2255431

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.