Harold Hooper litografi

354531

HAROLD HOOPER, Komposition, färglitografi, signerad H Hooper, 57/63, 63 x 46 cm

Fack 51

Harold Hooper litografi
Budhistorik (2 bud)

2266104
2264572

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.