Etagebord på hjul

354528

ETAGEBORD, 1900-talets första hälft, mahogny, oval form, med intarsia, på hjul, glasskiva, 73, 76 x 58 cm

slitage, något blekt, en torrspricka i sargen

Rum 4

Etagebord på hjul

Budhistorik (14 bud)
2259817
950
2266403
900
2259817
850
2266226
2259817
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.