John Hedaelus oljemålning

354527

JOHN HEDAEUS (1872-1967): Porträtt av Martin Pettersson, signerad Hedaelus, olja på duk, ca 66x51 cm

Fack 30

John Hedaelus oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2267079
2266632

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.