Heikki Orvola glasskål

354525

HEIKKI ORVOLA, skål, Nuutajärvi Notsjö, signerad Heikki Orvola Nuutajärvi Notsjö, glas, höjd 8, diameter 18,5 cm

Smärre kantnagg

Glas, Konstglas

Monter 5

Heikki Orvola glasskål

Budhistorik

2016-01-18 kl 19:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.