Engelsk kustbild oljemålning

354523

W ROGERS, kustbild med båtar, olja på duk, signerad W Rogers, 29 x 49 cm

Smärre färgbortfall och reva

Rum 6

Engelsk kustbild oljemålning

Budhistorik (17 bud)
2267324
1 300
2267120
2267320
2267120
2267317

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.