Harald Fredriksson

354518

HARALD FREDRIKSSON (1900-tal): Geometrisk komposition, mongramsignerad, olja på pannå, ca 30x50 cm

Fack 7

Harald Fredriksson

Budhistorik (22 bud)
2266205
1 600
2266203
2266202
1 400
2266200
1 300
2266198

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.