Oidentifierad konstnär

354517

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap studie, otydligt signerad och daterad 89, olja på duk 17x12 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 9

Oidentifierad konstnär

Budhistorik

2016-01-18 kl 21:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.