Esaias Thorén

354516

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Aktstudie, monogramsignerad och daterad paris -26, 11x14cm

Fack 29

Esaias Thorén
Budhistorik (9 bud)
2265037
950
2264233
900
2264230
850
2263372
2263371
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.