John Thorgren oljemålning

354512

JOHN THORGREN (1918-2000): "Skeppsholmen", signerad och daterad J. Thorgren -87, olja på duk, ca 52x63 cm

Fack 19

John Thorgren oljemålning

Budhistorik (20 bud)
2267202
4 200
2267027
2267201
2267027
3 800
2267199
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.