Brickbord

354505

BRICKBORD, 1800-talets slut, löstagbar bricka, dekor i faner av kompassros, svartbemålad centralfot, höjd ca 66x34 cm

Slitage

Rum 11

Brickbord

Budhistorik (1 bud)

2263994
2016-01-17 00:21:23

2016-01-18 kl 13:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.