Bordslampa

354504

BORDSLAMPA, 1900-talets början, stomme i mässing, skärm i grönt glas, höjd inkl. skärm ca 43 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 7

Bordslampa

Budhistorik (21 bud)
2258659
1 700
2266349
1 600
2258659
2266348
1 400
2258659
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.