Soffa

354501

SOFFA, 2-sits,1800-talets början, baltikum, fanérad med mahogny, dekor av lejonmaskaroner, längd ca 103 cm

Sprickor, slitage

Rum 16

Soffa

Budhistorik (8 bud)
2266462
2259452
2264701
2259452
2259451

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.