Pistolhölster

354498

SADELHÖLSTER, 1 par, 1800-talets första hälft, längd 32 cm, med remmar
Proveniens: Tullverket

Vapen/Medaljer

Monter 17

Pistolhölster

Budhistorik (6 bud)
2265771
2 400
2263127
2265769
2263127
2263126
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.